Shopping Cart

Замовити товар з нашого сайту Ви можете кількома способами:

 1. Зателефонувати за телефонами +380577570913, +380502276093, +380961440935 з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00 і в суботу з 10:00 до 16:00. Уточнити всі питання щодо обраного товару і залишити координати для зв’язку з Вами.
 2. Ви можете оформити електронне замовлення в будь-який зручний для Вас час на e-mail: tviynastriy@gmail.com
 3. Оформити замовлення на сайті.

Якщо Вас цікавлять подробиці обраного вами товару, ми можемо зробити додаткові знімки і вислати їх Вам електронною поштою.
Після того як Ви зробили замовлення, з Вами зв’яжеться менеджер для виставлення рахунку на оплату, уточнення зручного способу оплати, часу і способу доставки.
Після отримання Вами рахунку товар резервується на 3 робочі дні (понеділок-п’ятниця), не рахуючи дня виставлення рахунку.

Важливо!
Не оплачуйте замовлення, допоки Вам не виставлять рахунок.

СПОСОБИ ОПЛАТИ

 1. Готівкою в магазині.
 2. Безготівкова оплата. Оплата на розрахунковий рахунок приватного підприємця.
  Призначення платежу: оплата за товар, згідно рахунку № (вказаний № рахунку, який ви оплачуєте, значно полегшить нам ідентифікацію грошей). Ми будемо надзвичайно вам за це вдячні.
 3. Цим способом оплати можуть скористатися також юридичні особи. Їм разом із товаром надають усі необхідні документи (накладна, оригінал рахунку)..

 4. Клієнти Приватбанку можуть здійснити оплату з використанням системи Приват24 або поповнення за допомогою терміналів. Для Вашої зручності (щоб не вводити всі реквізити) Приватбанк до розрахункового рахунку приватного підприємця випустив карту-ключ. Для Вас це просто поповнення/переказ за номером картки. Гроші потрапляють також на розрахунковий рахунок. Для покупця це ще одна гарантія реального існування продавця.
 5. Післяплата.
  У такому разі Вам доведеться доплатити кілька відсотків від вартості замовлення за послуги післяплати транспортної компанії. А також ми попросимо Вас здійснити передоплату за доставку замовлення до Вас і назад (у разі неотримання). І тоді при отриманні Ви оплатите суму замовлення за вирахуванням передоплати за доставку.
  Для того щоб прискорити отримання товару, просимо повідомити нам факт оплати (із зазначенням номера сплаченого рахунку).
  Ви можете запропонувати інші зручні для Вас і прийнятні для нас способи оплати та доставки. Можлива відправка і за межі України. Усе вирішується в індивідуальному порядку.

ОБРОБКА ЗАМОВЛЕННЯ

Стандартні дні відправки – вівторок і п’ятниця.
Але переважно відправляємо або у день оплати або наступного дня.
Термінове замовлення від 1000,00 протягом 1 дня (за умови наявності на складі).

ДОСТАВКА

Доставка здійснюється тільки за передоплатою.
Способи доставки по Харкову:

 1. Самовивіз із магазину.
 2. Доставка кур’єром транспортної компанії «Нова Пошта» наступного дня після оплати https://novaposhta.ua/basic_tariffs.

Способи доставки по Україні:

 1. Транспортна компанія «Нова Пошта» https://novaposhta.ua/basic_tariffs. На їхньому сайті Ви зможете подивитися населені пункти й умови доставки.
  Вартість доставки залежить від товару та місця призначення, тому не включається до суми замовлення. Замовник оплачує доставку при отриманні товару на складі перевізника.
 2. «Укрпошта» за тарифом «Експрес» + послуги за кур’єрський виклик, щоб забрати ваш товар (приблизно 12 грн).
  https://ukrposhta.ua/zamoviti/ukrposhta-ekspres/tarifi/?utm_source=lp&utm_medium=button&utm_campaign=up_express&utm_term=tarifi.

Укрпошта доставить Ваш товар за будь-якою адресою в Україні. Але за замовленням Вам все одно доведеться йти до найближчого поштового відділення або доплатити за адресну доставку. Термін доставки може досягати 5-6 днів. У разі відправки Укрпоштою ми не можемо нести і не несемо відповідальність за поштові відправлення, оформлені й відправлені належним чином і загублені з вини поштових працівників, а також через вказану продавцем невірну адресу при замовленні. Обов’язково вказуйте в заявці точний індекс Вашого поштового відділення, інакше термін доставки Вашого замовлення може істотно збільшитися.
Ми також не можемо нести відповідальності за псування товару в дорозі. Тому рекомендуємо страхувати замовлення на повну суму. Обов’язково відкривайте бандероль на пошті та перевіряйте її вміст на місці. При отриманні замовлення в офісі транспортної компанії здійснюйте перевірку у присутності їхнього співробітника. У разі доставки кур’єром – у його присутності.
В іншому разі ніхто не прийме Ваші претензії і Ви не зможете вимагати відшкодування суми, на яку застрахований товар.
Мінімальне замовлення для відправки – 100 грн.
Замовлення на суму понад 2000 грн доставляються безкоштовно.
При одержанні не забудьте взяти з собою паспорт.
Якщо необхідна доставка іншою транспортною компанією, обговоримо додатково.