Shopping Cart

Про нас

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний нас
трій. (Бенедикт Спіноза)

Будьмо відверті — часто ми самі собі псуємо нерви, бо не можемо впоратися зі своїм поганим настроєм. Але ж гарному настрою можна навчитися. Часом потрібно просто змусити себе посміхнутися, і настрій значно покращиться. «Поділися усмішкою своєю, і вона до тебе ще повернеться». Вчені встановили, що найдієвішими ліками для фізичного здоров’я є бадьорий і веселий настрій.

А якщо він від Вас з якоїсь причини втік, рекомендуємо прийти до нас у магазин і вибрати подарунок, попередньо послухавши приємну музику і погравши на співочій чаші. Настрій стане чудовим. Кожен наш відвідувач індивідуальний і унікальний, а об’єднує їх гарний настрій, яким вони заряджаються в нашому магазині «Твій настрій». Головне – не піддаватися зневірі, зустрічати з посмішкою всі сюрпризи і радіти кожному моменту! Адже кожен момент неповторний!

Як каже стародавнє англійське прислів’я: «Хто вміє дарувати – той вміє жити». Люди дарують подарунки не лише тому, що так заведено. Дорогий сувенір, мила дрібничка або просто квіти, подаровані від щирого серця, будуть приємні і тому, хто дарує, і тому, кому дарують. І ще невідомо, хто з них буде щасливіший. Подарунком можна сказати більше, ніж просто словами. А якщо його вибирали у хорошому настрої і піднесли з посмішкою, він набагато цінніший. Подарунки та сувеніри допомагають налагодити взаємини, а також проявити увагу до близької людини. А найголовніше – це вміння зробити подарунок собі самому. Деякі люди весь час лише збираються жити. А потрібно кожен день розглядати як маленьке життя. Ми марнуємо, втрачаємо найкращі хвилини так, ніби їх у запасі дуже багато. Поки ми відкладаємо життя, воно минає. Прикрасьте свої будні, вони займають у вас багато часу, а час – це те, з чого й складається наше життя.

Приходьте до нас у магазин, ми постараємося подарувати Вам трохи гарного настрою!
Передайте його своїм друзям, думайте про хороше, вірте у краще, і світ стане світлішим!