Shopping Cart

Політика конфіденційності

Конфіденційність персональних даних — обов’язкова для дотримання Оператором або іншою особою, яка отримала доступ до персональних даних, вимога не допускати їх поширення без згоди суб’єкта персональних даних або наявності іншої законної підстави.
Використання Користувачем сайту інтернет-магазину означає згоду з цією політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
У разі незгоди з умовами політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту інтернет-магазину.
Ця політика конфіденційності застосовується лише до сайту інтернет-магазину «Твій настрій». Інтернет-магазин не контролює й не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступним на сайті інтернет-магазину.
Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що їх надає Користувач сайту інтернет-магазину.

Предмет політики конфіденційності

Ця політика конфіденційності встановлює зобов’язання адміністрації сайту інтернет-магазину щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен за вимогою надати адміністрації сайту при реєстрації на сайті інтернет-магазину або при оформленні замовлення для придбання товару.
Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті інтернет-магазину «Твій настрій» і містять таку інформацію:

 • прізвище, ім’я Користувача
 • контактний телефон Користувача
 • адреса електронної пошти (e-mail)
 • адреса доставки товару
 • місце проживання Користувача.

Цілі збору персональної інформації користувача

Персональні дані Користувача адміністрація сайту інтернет-магазину може використовувати з метою:

 • ідентифікації Користувача, зареєстрованого на сайті інтернет-магазину, для оформлення замовлення
 • надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів сайту інтернет-магазину
 • встановлення з Користувачем зворотного зв’язку, включно з надсиланням повідомлень, запитів щодо використання сайту інтернет-магазину, наданням послуг, обробкою запитів і заявок від Користувача
 • повідомлення Користувача сайту інтернет-магазину про стан замовлення
 • надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем, пов’язаних із використанням сайту інтернет-магазину
 • надання Користувачеві, за його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені інтернет-магазину або від імені партнерів інтернет-магазину.

Способи і терміни обробки персональних даних

Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.
Користувач погоджується з тим, що адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур’єрським службам, організаціям поштового зв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті інтернет-магазину «Твій настрій», включаючи доставку товару.
Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановлених законодавством України.
При втраті або розголошенні персональних даних адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.
Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, спотворення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.
Адміністрація сайту зобов’язується використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у цій політиці конфіденційності.